Наші статті
Подобається

Миша, любишь украинцев пострелять Застрели меня!

06/11/2014     Автор: Яна Романська
Миша, любишь украинцев пострелять Застрели меня!

З давніх-давен, солдатів у бій супроводжували пісні, поезії, які піднімали бойовий дух. Митці стояли пліч-о-пліч військових, але у духовному плані, лише іноді – фізично. Сьогодні українські співаки, поети, люди мистецтва їдуть на передову, щоб хоч якось подякувати чоловікам, які день і ніч тримають оборону. Їхня підтримка – це творчість. Це українська версія. У російській версії, це щось інше. Митці їдуть підтримувати якось наче не своїх військових, та й підтримують вони їх не лише творчістю. Вони, у межах своїх гастролей передовою, радо прикладають руку до зброї.

Михайло Пореченков – заслужений артист Росії, який з іншими російськими акторами підтримав політику Владіміра Путіна, за це, до речі, українська влада заборонила йому в’їзд на територію України. Цього разу він вирішив підтримати бойовиків ДНР.

Як бачимо, артист відвідав позиції бойовиків. "Нормальні враження, робочі, головне не здаватися, от і все, – заявив Пореченков терористам. – Приїхали підтримати, щоб знали, що там багато людей за вами по-справжньому переживають і хвилюються". Після такої заяви, здавалось – все. Актор все сказав. Та раптом бойовики пропонують йому «постріляти», на що він радо погодився. «Постріляв» він з великокаліберного кулемета «Утес», з позиції, так припускають військові, дев’ятиповерхівки на вул. Злітна.

Після таких кадрів на YouTube Міністерство внутрішніх справ заявило, що має намір відкрити кримінальне провадження проти Михайла Пореченкова за стрілянину по силам антитерористичної операції у міжнародному аеропорту ім.. Прокоф’єва в Донецьку.

«По Пореченкову – завтра (31 жовтня – прим. ред.) порушимо виробництво", – написав Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ у своєму Facebook. 

І вже 4 листопада Держагенство України з питань кіно відмовило у державній реєстрації 69 фільмам за участю актора.

"3 листопада відбулося засідання експертної комісії з питань поширення й демонстрації фільмів при Держкіно, яка рекомендувала Держкіно заборонити для кіно-, телепоказу, публічного комерційного відео, домашнього відео на території України 69 стрічок за участю актора, режисера, продюсера Михайла Пореченкова", – повідомляє прес-служба Держкіно.

Що змушує творчих людей йти у «брудну» політику, политою кров’ю. У кожного з нас виникло кілька здогадів, основний – це гроші та страх. Ось така версія «Страху і ненависті у Лас-Вегасі», щоправда цього разу у Росії.

Після поширення відео у соцмережах поширили продовження історії життя актора. На одному з виступів до сцени підійшла жінка з криками: «Миша, любишь украинцев пострелять. Застрели меня!» і кинула йому до ніг не квіти, а пістолет. Цього разу «Миша» не зреагував як минулого разу. Мабуть, гастролі завершились, час вистав лише у РФ.

 

Автор: Yavkubi