Пранкер Джокер заявив про наявність ізраїльського громадянства в одного з найвідоміших соратників експрезидента Петра Порошенка – екс-депутата від БПП Олександра Грановського.

Відповідні фото нібито ізраїльського паспорта політика Джокер злив у свій “Телеграм”.

Пранкер заявив, що Грановський виїхав з України з величезною кількістю грошей українських платників податків, подаємо його слова в оригіналі:

Поки прокурори Холодницького старанно зшивали справи по Грановському, а Рябошапка просиджував штани і втрачав його з уваги, мені вдалося дещо дістати.

Нагадаю, Олександр Грановський перший із соратників Порошенка залишив Україну в кінці серпня 2019 го року, про що вже неодноразово повідомлялось.

18 серпня Олександр отримав візу репатріанта через консульство Ізраїлю в Одесі, а 29 числа того ж місяця він в’їхав в Ізраїль і отримав статус громадянина Ізраїлю. І звичайно ж повіз із собою багато грошей українських платників податків. Вдалого полювання, панове прокурори. Тепер вам буде з чим звертатися до Інтерполу. Ловіть.

Не солодко і самому Порошенку.

Поки адвокати екс-президента України відчайдушно намагаються домогтися припинення кримінальних проваджень щодо свого клієнта, в Мережі активно коментують останній допит Петра Порошенка в ДБР і висловлювання про політичні мотиви переслідування глави партії “ЄС”.

Цікавими думками з цього приводу поділився відомий журналіст Юрій Ткачов у своєму телеграм-каналі.

Тезу про “політичне переслідування” Петра Порошенка активно розганяють порохоботи. Однак це неправильно називати “політичним переслідуванням”.

Порошенка хочуть посадити тому, що за час перебування при владі він навернув справ. Через них він вже втратив владу. Тепер же він повинен постати за них перед судом.

Тобто, справи проти нього виникають не тому, що він в опозиції. Це він в опозиції через те, що проти нього є ось такі справи.

Що ж до позиції що, мовляв, Зеленський домагається посадки Порошенка, то це не тільки право Зеленського як глави держави і гаранта законності, а й обов’язок Зеленського як людини, за якого проголосували саме в надії на те, що він приведе Порошенка на лаву підсудних.

Простіше кажучи, це не бажання Зеленського. Це воля народу України – єдиного (за Конституцією) джерела влади в країні.