ooo

До Авдіївки безперешкодно приїхав російський офіцер Рустам Мурадов домовлятися про мир після того, як українські військові дали відсіч диверсійній групі кадрових російських військових.

Як повідомляє волонтерський проект "Повернись живим", коли до позицій українських військ наближалась диверсійно-розвідувальна група, було прийняте рішення з крупнокаліберного кулемета "пройтися" по ймовірному місцю наближення ворога.

"Скільки поранених і вбитих росіян виявилося в кінці бою – невідомо", — йдеться в повідомленні.

Саме після цього в Авдіївку без ніяких проблем прийшов російський офіцер. Доступ до українських позицій йому забезпечили спостерігачі місії ОБСЄ.

Відомо, що цей російський офіцер керує спецназом ГРУ. А що може бути кращим для розвідника, ніж приїхати у тил до противника,— обурюються волонтери.

Пізніше виявилося, що місія ОБСЄ поселила в Авдіївці на коксохімічному заводі "ще двох російських майорів, як вільно ходять у російській формі і бачать ситуацію в місті зсередини".

"Отака от спостережна місія – коли російські розвідники працюють в тилу у наших", — наголосили у волонтерській організації.