Голлівудська зірка Том Круз зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським

Повідомляється, що американський актор Том Круз приїхав до Києва на особисте запрошення президента Володимира Зеленського.

Як відомо, зустріч відбулася в Офісі президента України.

“Радий вітати в Києві актора, режисера і просто талановиту людину – Тома Круза. Запросив його в Україну, щоб він на власні очі побачив, скільки в нашій неймовірній країні цікавих локацій для створення кіно: сучасні урбаністичні пейзажі, старе місто, залишки радянського минулого, тихі і затишні хутора, фантастичні мальовничі пейзажі”, – цитує Telegram-канал президента Володимира Зеленського

Глава держави також висловив сподівання, що затверджений закон про компенсації закордонним кіновиробникам відкриє для світової кіноіндустрії двері в Україну.“Упевнений, що ця місія здійсненна! Вдячний Тому Крузу за приємну розмову. Чекаємо в Україні знову!”, – підкреслив Володимир Зеленський.

Так, Том Круз повідомив главі держави Володимиру Зеленському, що зацікавився українськими локаціями для зйомок свого кінопроекту. І це стало ще одним приводом, щоб відвідати нашу країну, йдеться на порталі президента.

Раніше ми повідомляли про те, що Том Круз засвітився в київському метрополітені. Його зняли, коли він спускався в київське метро на станції Золоті Ворота. Навіщо світову кінозірку занесло в громадський транспорт, незрозуміло.

Однак людина на кадрах аж надто схожа на Тома Круза. Причому під кінець запису досить чітко чутно, як той за щось дякує по-англійськи: «Thank you».

Вже пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму Facebook підтвердив інформацію про те, що зірка Голлівуду Том Круз дійсно приїхав в Україну і спускався в метро Києва.