Будинок

Сьогодні, 19 червня, під час засідання сесії Львівської міської ради 62 депутати проголосували за створення інспекції державного архітектурно-будівельного контролю ЛМР.

В ухвалі зазначено, що архбудконтроль ЛМР створюється з першого вересня 2015-го року і буде підконтрольний міському голові Львова. До першого вересня виконавчий комітет ЛМР повинен затвердити положення про архбудконтроль ЛМР, а міський голова – штатну чисельність інспекції.За словами керівника юридичного управління ЛМР Гелени Пайонкевич, з першого вересня створена інспекція зможе давати дозволи на будівництво об’єктів 1-4 категорій, а також погоджувати їх введення в експлуатацію.

Депутат ЛМР Яромир Самагальський наголосив на тому, що такий децентралізаційний крок від держави – хабар міським головам великих міст.

«Це перенесення корупції з державного рівня на місцевий. Тому ми повинні бути уважні. Закликаю як будівельні кола ,так і громадськість Львова, що стикається з проблемою незаконного будівництва, взяти активну участь у створенні положення про інспекцію та у формуванні її кадрів», – сказав Я.Самагальський.