Трагічні подробиці загибелі громадянки Великобританії оприлюднили тільки тепер, передає Корупція.Інфо

Популярне: По-домашньому і в халатику: З’явились кадри Штепи в новому будинку після звільнення

Жінку вбили через наркотики. 

Британка Емма Келти, колишній директор школи, побувала в різних місця світу, вважаючи за краще подорожувати соло. Вона стала шостою жінкою, яка дійшла до Південного полюса на лижах (це сталося в січні 2017). І в цей раз вона вибрала один з найнебезпечніших маршрутів – сплав на каное по Амазонці.

Емма зникла більше тижня тому. При цьому з її GPS був відправлений сигнал SOS. Бразильські ВМС відразу ж почали пошуки. Передбачалося, що вона потрапила в руки піратів, про напади яких попереджають сміливців, які ризикують сплавлятися по Амазонці.

Трагічні подробиці її загибелі оприлюднили тільки тепер. Емма розбила намет на березі саме в тому місці, де знаходиться перевалочний пункт наркоторговців з Колумбії. Місцева шпана, яка полювала за наркотиками, прийняла її за човникаря-торговця і стала стріляти. Емма виявилася поранена в руку, вона вискочила з намету і стала сигналізувати, що вона просто жінка і мандрівник. Її беззахисність і стала причиною смерті.

Семеро місцевих ганстерів намагалися дізнатися у неї, де вона сховала наркотики. Оскільки товару і бути не могло, її катували, а потім по-звірячому вбили.

Після вбивства британської спортсменки, зловмисники смітили грошима і всіляко привертали до себе увагу. Чоловіки випадково натиснули сигнал лиха на її устрій GPS, чим мимоволі попередили поліцію. Тепер всі вони заарештовані.

Бразильський військово-морський флот і рятувальні служби продовжують шукати тіло міс Келти. Її маяк був виявлений на березі Амазонки разом з частиною її майна.

Містичною складовою цієї події є дивне повідомлення, яке відправила Емма в Facebook за три дні до трагічної події.

"Значить, у 100 км звідси мій човен буде розбито, а я вбита. Прекрасно", – написала вона.

Чому вона так вирішила, хто попереджав її про це, невідомо, але вона повідомляла на своїй сторінці, що ночувала у "доброзичливих місцевих жителів".