У Києві заборонено відкривати бари чи інші розважальні заклади. Мер Віталій Кличко застеріг киян на тлі нового спалаху коронавірусу у країні.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

За словами мера, можливість працювати можуть лише літні майданчики кафе й ресторанів.

“Хочу підкреслити: бари, нічні клуби, розважальні центри місто відкривати не дозволяло. Сьогодні можуть працювати тільки літні майданчики кафе та ресторанів. Контроль за дотриманням карантинних обмежень покладений на правоохоронні органи. Вони складають адмінпротоколи про порушення. Наскільки я знаю, за вихідні дні поліція склала 16 адміністративних протоколів щодо власників нічних клубів та барів”, — наголосив Кличко.

Посадовець нагадав, штраф для закладів, які порушують карантин, сягає від 34 до 340 тисяч гривень. Правоохоронців він закликав реагувати на повідомлення про порушення, бо все це провокує поширення вірусу.

“Купатися на міських пляжах сьогодні заборонено – поки не буде на це дозволу Держпродспоживслужби міста. Хочу звернутися до киян: на пляжах теж необхідно дотримуватися правил безпеки. Людям із груп ризику не рекомендовано відвідувати пляжі. Інші ж – мають дотримуватися дистанції, регулярно обробляти руки дезінфікуючими засобами. Місто організовує дезінфекцію муніципальних пляжів двічі на день”, — резюмував Кличко.

Нагадаємо, станом на ранок 15 червня в Україні виявили 31 810 випадків коронавірусу COVID-19. Київ не може перейти на новий етап послаблень через епідемічну ситуацію.