Комік пригадав свою зустріч з президентом, після його перемоги у 2014 році

Український шоумен та лідер «Кварталу 95» Володимир Зеленський розповів, що після перемоги на президентських виборах у 2014 році Петро Порошенко пропонував йому балотуватися до Верховної Ради від БПП.

Про це Зеленський розповів в інтерв'ю Дмитру Гордону.

«Слухай, ми збираємо кращих. Пішли з нами в партію депутатом…Всі ж знають, що це твоя мрія – побудувати в Україні Голлівуд, щоб у нас було топове телебачення», – пригадав Зеленський «неочікувану» пропозицію Порошенка.

За словами коміка, він висунув президенту умову для вступу в партію.

«Ви мені даєте ці повноваження, я це починаю робити, підбираю кадри якісні, (тоді) я сам прибіжу до вас і попрошуся у партію. Я зрозумію, що це мій президент, якого я вибрав нарешті»,  – заявив Зеленський.

Шоумен запевняє, що у відповідь на це Порошенка сказав, що «так не працює тема, тема працює навпаки».

Після цього Зеленський стверджує, що він пішов.

«Ну ти ж бачиш, що Голлівуд не будується, значить я сказав «ні», – додав лідер «Кварталу 95». 

Окрім того, Зеленський заявив, що заради відновлення миру на Донбасі почав би вести переговори навіть із главою РФ Володимиром Путіним.

"Мінські домовленості не працюють… Йти туди війною? Я проти… Наша мета — зберегти людей. І доведеться говорити, хочемо ми чи ні. Хоч із чортом лисим готовий говорити, аби не вмирали люди… Перший крок — припинити стрілянину і розвивати свою країну", — сказав Зеленський.

За його словами, вести переговори довелося б не тільки з Путіним, а й з іншими російськими політиками і дипломатами.

"Група наших людей з України повинна зустрічатися із людьми з Кремля… Якби "Л/ДНР" вирішували, тоді так, а так вони нічого не вирішують, потрібно говорити з цими [Кремлем]", — підкреслив актор.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

На запитання Гордона про те, чи зміг би Зеленський вести переговори з "чортом лисим", маючи на увазі Путіна, шоумен відповів рішуче: "Легко!"

"Треба говорити дуже просто: "Чого ви хочете? Які ваші умови? Чому ви до нас прийшли? Що треба, хлопці?" Взяв би ці пункти, а потім показав би наші. Адже мир потрібен на наших умовах. Десь посередині ми б зійшлися", — сказав він.