Українська біатлоністка Ганна Кривонос здобула "срібну" медаль на юніорському чемпіонаті світу, що триває в естонському місті Отепя, передає Корупція.Інфо

Припустившись двох промахів, Кривонос у підсумку відстала від лідера Каміли Жук (Польща) на 3:04,7. Таким чином, через три дні від початку турніру, українська команда нарешті зуміла здобути медаль на цих змаганнях.

Нагадаємо, чемпіонка світу з біатлону українка Ганна Кривонос показала усім, в яких умовах їй разом з мамою доводиться жити.

За словами спортсменки, їй обіцяли нове житло, проте, коли змінилася влада, обіцянка кудись зникла.

"Місцева влада обіцяла, що дасть матеріальну допомогу для того, щоб я купила собі нове житло. У перший раз ми з мамою звернулися до них у 2015 році. У нас є три листи, де пишуть, що прохання буде розглянуте і нас поставлять на облік. Але поки тихо".

Нам платять за хороші виступи на змаганнях. Потрібно зайняти на дорослому чемпіонаті 1-3 місця, і тоді отримаєш кошти на цілий рік. Це 6 тисяч гривень на місяць. Ми називаємо це зарплатою, але це не зарплата. На фінанси я не скаржуся. В середньому в місяць може виходити 10 тисяч гривень. Якщо все в купку зібрати. Люди скажуть, що це нормально. Не мало і не багато. Але це нормально може бути для того, хто живе в своєму будинку, у кого все є і отримує ці гроші тільки для себе", – цитує слова Кривонос Телеканал 24.

Популярне: "Інколи підміняла справжнього політика": В Мережі показали двійника Тимошенко. Важко не сплутати

Надихнувшись можливістю отримати нову квартиру, Ганна зуміла здобути золото чемпіонату України. Потім вона стала переможцем на європейських змаганнях. Також вона є володарем срібних та бронзових нагород у спринті та перс'юті.