Мешканці прилеглих до Пасічної вулиць сьогодні вранці заблокували рух на пішохідному переході, де позавчора сталася смертельна ДТП – мотоцикліст збив на смерть 19-річну дівчину. Люди вимагають, аби на тому місці встановили "лежачого поліцейського", оскільки це аварійно-небезпечне місце.

«Сьогодні на вулиці Пасічній був перекритий рух транспорту, з приводу ДТП, що сталася позавчора, коли загинула 19-річна дівчина. Мешканці прилеглих вулиць організували рух по пішоходному переході, де, власне, сталася аварія. Люди висунули вимогу – хочуть, аби там встановили "лежачого поліцейського". Ми у свою чергу подали ініціативу, аби на тому відрізку встановили спеціальні шумові смуги. Це нанесений на дорожньому покритті спеціальний матеріал, при якому водії відчувають вібрацію і зменшують швидкість», – коментує «Погляду» речниця Львівського міського управління ДАІ Людмила Ліб.

Місце, де трапилася ДТП, справді – аварійно-небезпечне, дещо вище встановлений світлофорний об’єкт, зараз він працює.

«Ми подали на комісію з безпеки дорожнього руху пропозицію щодо зміни руху на цій вулиці або зміни типу вулиці, бо Пасічна йменується як магістральна, і тому, згідно з вимогами, там не може бути встановлений "лежачий поліцейський"", – пояснює речниця міського управління ДАІ.

За її словами, наразі на місці несуть службу інспектори ДАІ. «Рух був затриманий на годину, він уже відновлений», – повідомила Людмила Ліб.

Також вона зазначила, що у Львові є понад 20 аварійно-небезпечних місць, де трапляються дорожньо-транспортні пригоди. 

 

Джерело: Новий погляд