Перевірка владою для переможної команди “Слуги народу” виявилась доволі складною справою. Чи дійсно існує напруга між президентом Володимиром Зеленським та головою Верховної Ради.

Боротьба за владу усередині будь-якої партії, це природній процес. Але як існувати політичній силі, яка об’єднала діаметрально різних людей? На хвилі захоплення рішенням Володимира Зеленського йти у президенти, у владу “зайшло” чимало осіб, які мають власні амбіції.

Монобільшість має декілька груп, які переслідують іноді протилежні інтереси, отже конфлікти тут неминучі. Деякі ситуації вже стали відомими суспільству: фінал протистояння між двома Андріями – Богданом й Єрмаком, конфлікт між групою Коломойського й “кварталівцями” тощо.

Поговорюють й про напруження між Офісом президента й головою Верховної Ради Дмитром Разумковим. Про це пишуть ЗМІ, посилаючись при цьому на джерела, які не бажають оприлюднювати власне ім’я.

Нещодавно на телеграм-каналі непідтверджених зливів realpolitic 2.0 з’явилась інформація про те, що Володимир Зеленський та Офіс президента дуже незадоволені Дмитром Разумковим. Начебто там абсолютно впевнені, що він намагається грати самостійну гру і будувати окремий політичний проект.

На інших ресурсах, посилаючись на інсайдерські джерела, пишуть що президент вже місяць не розмовляє з спікером Верховної Ради, через що значно страждає турборежим й ініціативи Володимира Зеленського.

А от голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко вважає, що ніякого конфлікту між Зеленським (Офісом президента) й Разумковим не існує.

Про реальні стосунки Разумкова й Зеленського можуть знати дуже мало людей, але термін конфлікт не відповідає реальності, сказав у коментарі 24 каналу політолог.

“Існують скоріше певні складнощі, психологічні проблеми у стосунках Разумкова з власною фракцією, від якої він трохи відійшов”,– акцентує Фесенко.

Експерт зазначив, що причиною непорозуміння став ринок землі.

“Разумков був прихильником аби все йшло згідно процедурі, а в Офісі президента відповідно хотіли швидких результатів. Але зрештою позиція Разумкова знайшла більшу підтримку. Також існують й інші питання, де було видно, що голова парламенту дещо дистанціюється. Це можливо й дало привід для чуток про існуючий конфлікт. Але наразі його немає, це лише певні тактичні розбіжності,– зауважив політолог.

Проте Фесенко впевнений, що показовим фактом, який доводить, що Зеленський з Разумковим в нормальних стосунках говорить те, що на дні народженні президента, Дмитро Разумков першим привітам гаранта зі святом.