У Києві активісти, які вимагають скасування перевірок автомобілів з іноземною реєстрацією, оголосили нічний мітинг під будівлею Кабінету міністрів, передає Корупція.Інфо

Протестуючі вирішили залишатися під будівлею уряду на ніч – до ранку четверга, 12 липня.

За словами учасників акції протесту, на 11:00 12 липня заплановано зустріч лідерів протесту та представників Адміністрації президента щодо їх вимог.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

Активісти вимагають скасувати рішення, згідно з яким МВС має право відслідковувати терміни перебування в Україні автомобілів з Єврономер і застосовувати санкції проти порушників.

У той же час, за словами голови комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніни жителя півдня, законопроект про розмитнення машин на Єврономер найближчим часом буде переданий на розгляд парламенту.

"Це єдина можливість вирішити ситуацію для того, щоб люди пішли додому, а ми почали працювати над остаточним рішенням по цій проблемі", – заявила вона в коментарі Радіо Свобода.

Нагадаємо, протестувальників «об‘єднує велика мета»,  а саме: відстояти права українців на доступні транспортні засоби; забезпечити права учасників АТО; змусити вище керівництво країни поважати народ; прибрати антиконституційний наказ КМУ проти доступного розмитнення авто.