Співробітники СБУ спіймали на хабарництві заступника начальника управління по боротьбі з митними правопорушеннями Житомирської митниці.

Правоохоронці встановили, що посадовець систематично одержував хабарі від місцевих мешканців, власників автомобілів з іноземною реєстрацією за непритягнення їх до адміністративної відповідальності за перевищення терміну перебування транзитного транспорту в Україні, повідомляє прес-центр СБУ, передає Корупція Інфо

"Такса" чиновника становила в середньому 200 доларів США за кожну машину. За таку ж суму, сплачену за календарний рік, митник гарантував і надалі не залучати громадян до відповідальності.

Оперативники спецслужби затримали заступника начальника управління після отримання п'яти тисяч гривень хабара від чергового власника авто. За грошима чиновник приїхав після завершення робочого дня до будинку автовласника.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – одержання неправомірної вигоди. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.