Колишній в.о. заступника начальника Львівської митниці Юрій Борисов, якого впіймали на хабарі у 420 тисяч гривень, майже рік намагається поновитись на посаді та ухилитись від несення будь-якого покарання, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Пластир за 500 грн”: Скандал навколо популярного в Україні гірськолижного курорту

В свою чергу, громадські активісти тримають цю справу на контролі, щоб зловмиснику все не зійшло з рук

У середу, 27 грудня, у Галицькому районному суді Львова відбулося чергове засідання по цій справі. Впродовж майже 4 годин військові прокурори Львівщини допитували свідків, щоб виявити якнайбільше деталей резонансної справи. Відомо, що в подальшому суд має допитати ще близько 20 свідків.

Львівські активісти вимагають справедливого вироку митнику, якому інкримінують хабарництво

Зазначимо, що з січня по тепер у цій справі відбулось чимало  судових засідань, в ході яких прорізалось чимало нових схем кругової поруки в управлінні Львівської митниці.

Громадські активісти при громадських радах Держприкордонслужби, ДФС у Львівській області та облдержадміністрації ходять на всі судові засідання по справі Борисова та тримають на контролі справедливість та чесність вирішення цього питання.

Борисова затримали 19 січня 2017 року на отриманні хабара у $5 тис., які були лише першою частиною хабара на загальну суму $15 тис. Обвинувальний акт у цій справі з обвинуваченням Борисова передали до Галицького районного суду ще у травні цього року.

Під час засідання 21 вересня захисник Борисова просив суд визнати недопустимими деякі докази, зокрема, щодо прослуховування та стеження за підсудним. Прокурор попросив часу на підготовку відповіді. Відтак, суддя Віталій Стрельбицький погодився перенести засідання. Також під час засідання суд задовольнив клопотання прокурора про продовження відсторонення Юрія Борисова від виконання посадових обов’язків до 20 листопада.