Посадовця  митного поста «Львів-аеропорт»  засуджено до позбавлення волі за одержання неправомірної вигоди у розмірі двох тисяч євро.

Прокуратурою Львівської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно головного державного інспектора відділу митного оформлення №3 митного поста «Львів-аеропорт» Львівської митниці Міністерства доходів і зборів України про одержання ним неправомірної вигоди за ч.4 ст.368 КК України.

Читати: Мін’юст виклав у відкритий доступ список люстрованих чиновників

Останній обвинувачувався в одержанні від фізичних осіб двох тисяч євро  хабара за незаконне звільнення від митного контролю,  переміщених ними на митну територію України товарів.

За рішенням суду обвинуваченого засуджено до п’яти років позбавлення волі із позбавленням права займати посади у правоохоронних органах строком на три роки та позбавлено спеціального звання.

З огляду на щире каяття особи, незадовільний стан здоров’я,   митника звільнено від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі, з випробуванням, із встановленням іспитового терміну тривалістю три роки.

 

Джерело:  Galnet