08989150f10baa153addd728d3297666

У мережі з'явилося відео, на якому відомий український волонтер і телеведучий Олексій Мочанов, будучи гостем студії одного з телеканалів, розповідає про закритій вечірці, яку влаштував Арсеній Яценюк.

«Ми виходили на Майдан, тому що нас не влаштовувала система, — каже Мочанов. – А багатьох людей, які після Майдану пролізли далі у владу, система влаштовувала, їх не влаштовувало, що в тій владі не було їх. І як тільки вони там припаркувалися… Кілька тижнів тому у Арсенія Петровича – прізвище не назву, самі здогадайтеся, про кого мова – була закрита вечірка, де він відзначав свій перший «ярд»… Саме війна дозволила заробити… У нас, в найбіднішій країні Європи, як і раніше, найбільша кількість мільярдерів, і кількість це примножується… …Зібрав людей на вечерю, відзначити перший «ярд», бо мільярд – це вже така вагома сума. Це як у спортзалі жать від грудей 100 кг і вище.

Це «левел» — «рівень» по-англійськи. Там були близькі люди, які, мабуть, допомогли заробити і про себе не забули. Такий варіант «Весілля в Малинівці» – Попандопуло, князь отаман Таврійський… Таке враження, що вони, коли будують країну, дивляться фільми, не розуміючи, що це комедії… Бандюки зі знанням англійської…»- сказав Олексій Мочанов.