Могеріні вразила заявою про Росію

Росія сильний гравець у світовій політиці, але водночас має слабку економіку, – Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! Пасажирський літак зіткнувся з вантажівкою! Від деталей зносить дах!

Про це заявила представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні на форумі в Йорданії.

Могеріні сказала, що якщо подивитися на стан російської економіки, важко назвати цю країну "наддержавою". Про це передає канал CNBC.
Вона зазначила, що валовий внутрішній продукт (ВВП) Росії менший, аніж у більшості окремо взятих держав – членів Європейського союзу.

Як відомо, раніше Могеріні закликала чинити тиск на Росію для вирішення конфлікту на сході України. "Зараз ми повинні забезпечити, щоб врегулювання конфлікту в Україні через Мінський процес дало певні результати, а не думати про зміну формату", – заявила вона.

Глава європейської дипломатії вважає, що слід "продовжити підтримку французів і німців у цьому форматі, допомагати нашим українським друзям і забезпечити, щоб вони виконали свою частину". "Ми повинні також чинити тиск на Росію", – вказала євродипломат.

На її думку, Росія зробила ставку на крах України під впливом війни. "Цього не сталося і ми повинні допомогти позитивним процесам в Україні", – зазначила глава зовнішньої політики ЄС.