Голова військової адміністрації Сєверодонецького району Роман Власенко повідомив, що ворогу не вдається змінити лінію зіткнення на Луганському напрямку

Про це він сказав в ефірі одного з український телеканалів.

“Активні бойові дії відбуваються навколо Кремінної та Білогорівки, противник намагається відтіснити ЗСУ до Лимана, але успіху не має. Тривають артилерійські дуелі. Ворог знову застосовує С-300 по наших тилах та шляхам забезпечення”, – зазначив Власенко.

За його словами, ЗСУ активно контратакують у районах Кремінної та Білогорівки.

“На Сватівському напрямку противник перебуває в обороні. “Снарядного голоду” з боку РФ не відчуваємо. Ворогу не вистачає потужностей, щоб змінити лінію зіткнення. ЗСУ активно контратакують у районах Кремінної та Білогорівки”, – підкреслив Власенко.

Тим часом, на окупованій території Луганської області формують спеціальні табори для чоловіків, про це голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор повідомив у Telegram.

“Окупаційна влада так званої “ЛНР” отримала наказ формувати спеціальні табори для чоловіків призивного віку. Вони туди потраплятимуть у разі примусової евакуації населення та втечі колаборантів із захоплених територій. Чоловіків відокремлюватимуть від рідні і передаватимуть у підпорядкування військових РФ”, – зазначив Лисогор.

Крім того, він повідомив, що в окупованому Сєвєродонецьку російські загарбники запровадили штрафи за спроби зателефонувати родичам на вільну територію України.

“На дахах деяких багатоповерхівок в Сєвєродонецьку можна знайти покриття та подзвонити звідти. Люди активно користувалися цією можливістю, доки про це не доклали окупаційній владі міста. Почалось відстеження та затримка населення. А от нещодавно просто ввели штраф за спробу зателефонувати рідним – ціна питання 5 тисяч рублів”, – написав Лисогор

Як повідомив Лисогор, відносна тиша спостерігалася на Сватівському напрямку кілька днів. Але росіяни спробували поліпшити там тактичне становище. Він зазначив, що в Луганській області з боку ворога йдуть у наступ регулярні війська. Вчора вони намагалися атакувати поблизу Стельмахівки та Білогорівки. І в черговий раз були зупинені українськими бійцями.