Лідер партії "Сила і честь", екс-глава СБУ, колишній начальник Головного управління військової розвідки Міноборони Ігор Смешко розгнівав мережу своїми висловлюваннями про те, що потрібно подбати про пенсіонерів, а молодь почекає.

Користувачі мережі прокоментували відповідну заяву.

"Пенсії – це першочергове завдання. Ми не можемо більше змушувати наших пенсіонерів чекати. Все інше почекає. Молодь – почекає. Ми все потім зробимо. А пенсіонери повинні отримати миттєво відповідний рівень життя від держави. І держава має для цього всі ресурси", – зазначив Ігор Смешко.

Він додав, що необхідно розібратися з Пенсійним фондом, куди йдуть гроші, так само як і з "мертвими душами", яким виплачують пенсії.

У слід за публікацією з'явилися гнівні коментарі.

"Норм. Чувак заміряв, хто за нього голосує, і пішов чітко працювати на цільову аудиторію", "ну це очевидно, але від цього не менш огидно", "Круть. Ще 5-6 таких заяв і він точно пролетить, спаливши багато ватних голосів", "Може, він пенсії СБУшників мав на увазі", "Ну, радянські шизофреніки. Ніхто інший, як Гордон ще пару місяців назад кричав, шо пенсіонерам треба взагалі заборонити голосувати", "Як це зарплата почекає. Може батьки мають ще дітей? А чим їх годувати при зарплаті мінім чистими 3300. Ви б змогли себе і дитину прогодувати", – обурюються коментатори.

Додамо, що Дмитро Гордон впевнений, що Ігор Смешко здатний надати допомогу і "підставити плече" президенту.

Кращим варіантом для України буде, якщо при президенті Зеленському Кабінет міністрів очолить колишній військовий аташе в США і Швейцарії, лідер партії "Сила і Честь" Ігор Смешко, якого в партії "Слуга народу" вже називали потенційним союзником в новому парламенті.

Для мене сьогодні кращий варіант для України – це президент Зеленський, а прем'єр Смешко. Сплав досвіду і молодості", – впевнений Гордон.

Він підкреслив, що вважає прихід до влади Володимира Зеленського проривом для України.

"У першому турі президентських виборів весною 2019-го я голосував за Ігоря Смешка, у другому – за Зеленського. Я за нього агітував всіх. Я розумів, що він повинен прийти до влади, тому що це буде означати прорив України. Навіть якщо йому нічого не вдасться, він буде перехідним містком між корупційними президентами нашими і новим чимось", – сказав Гордон.

Глава виборчого штабу партії "Сила і Честь" також упевнений, що Смешко "підставить плече" президенту.

"Якщо Володимир Зеленський утворить коаліцію сам – добре. Якщо не буде вистачати голосів – Ігор Смешко підставить плече. Втім, Ігор Смешко підставить йому плече в будь-якому випадку, тому що вони близькі за любов'ю до України, за своїми уподобаннями. Я ще раз кажу – досвід і молодість. Що може бути краще?" – зазначив Гордон.