Наталія Бойко йде під номером 24 в списку “Європейської солідарності”.

Ймовірною заміною народного депутата Ірини Луценко, також відомої як дружина екс-генпрокурора Юрія Луценка, стане Наталія Бойко, яка значиться №24 у списку партії “Європейська Солідарність”.

Зазначимо, що шанс опинитися на місці Ірини Луценко Бойко отримала, так як усього в парламент пройшли 23 депутата від партії п’ятого президента України Петра Порошенка, депутат 24 – саме вона.

За даними ЗМІ, Наталія Бойко працювала заступником міністра в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України.

У 2015 році Бойко займала посаду консультанта департаменту з питань реформ в Адміністрації президента часів Петра Порошенка, де працювала над аналізом матеріалів у сфері регулювання ринків нафти і газу. Також працювала в компанії ERM в Німеччині координатором проектів для міжнародних газодобувних компаній і фінінститутів.

Як повідомлялося, в понеділок депутат Ради від “Євросолідарності” Ірина Луценко вирішила достроково скласти повноваження депутата у зв’язку з проблемами з серцем. За припинення повноважень тепер має проголосувати парламент.