Молодий тато вирішив поділитися фотографією новонародженої доньки зі своїми друзями в соцмережах. Він виклав у Мережу забавний знімок, де донька скорчила смішну гримасу після купання.

Це фото придивилося користувачам Інтернету, і пост зібрав більше тисячі лайків. Під записом також з'явилося безліч коментарів, в яких розчулювалися малятком або жартували над татусем. Особливо активно жартували щодо того, що дівчинка, коли подорослішає, ніколи не вийде заміж за рудого бородатого хлопця з татуюваннями.

Але серед безлічі глузувань виявився ще один коментар, який не на жарт стривожив молодого татуся. Педіатр, який відзначився під знімком, написав наступне:

«Мені здається, або у малятка дійсно жовтуваті очі? Я не можу говорити напевно, може бути, що все фото злегка жовтить. Але мені здається, що шкіра дівчинки і очні білки мають жовтуватий відтінок. Це може свідчити про фізіологічній жовтяниці … Але я сподіваюся, що з малятком все гаразд, і це просто у мене професійна параноя. »

 

Дбайливий татусь на всяк випадок вирішив перевірити свою доньку у лікаря. І в поліклініці дійсно підтвердили, що у малятка фізіологічна жовтяниця новонароджених.

На щастя, ця недуга не несе серйозної загрози дівчинці. Їй потрібно було просто побільше бувати на сонечку або пройти курс світлолікування. Але якби батьки запустили лікування жовтяниці, то це могло б призвести до сумних наслідків.


Ось так звичайна фотографія, а точніше грамотні коментарі до неї, можуть зберегти людям здоров'я. Якщо цей випадок справив на тебе враження, то розкажи про нього своїм друзям.