Скандальний український політик Ігор Мосійчук деталями свого особистого життя, втім, як і більшість депутатів, ділитися не любить. Три шлюби на «молоденьких», дружина – особиста помічниця. 

Редакція Корупція.Інфо розбиралася, що приховує тричі судимий «народний обранець».

Ігор Мосійчук народився п'ятого травня 1972 року в місті Лубни. Його політична кар'єра почалася в 1994 році, коли хлопець вступив в УНА-УНСО. Через два роки його заарештували і засудили до року тюремного ув'язнення. Завдяки впливу політиків, справу назвали «сфабрикованою», а самого Ігоря відпустили. У 2012 СБУ знову затримує Мосійука, але на цей раз, звинувачуючи його в тероризмі, а саме в підготовці підриву пам'ятника Леніна. До 2014 року політик перебував в СІЗО, суд виніс вирок у вигляді позбавлення волі строком на 6 років.

Мосійчука звільнили, а потім і повністю виправдали в в січні 2015 року. Він стає народним депутатом від «Радикальної партії» Ляшка. Але вже через 8 місяців в інтернеті з'являється відеоролик, на якому Ігор отримує хабар і Верховна Рада голосує за черговий арешт депутата, але в 2016 прокуратура закриває розслідування і відкликає клопотання про арешт політика.

На сьогоднішній день у депутата 3 судимості. Це магічне число переслідує його і в особистому житті. Мосійчук був одружений тричі. Зі своєю першою дружиною Ігор розлучився ще до того, як став популярним на політичній арені, тому інформації про жінку немає, відомо лише, що вона подарувала йому сина Святослава.

Другий шлюб Мосійчука знову не увінчався успіхом, подружжя розлучилося, поки депутат в 2015 сидів в СІЗО. Чи було це зроблено, щоб убезпечити Анну від притягнення до кримінальної відповідальності не відомо. Але не дивлячись на розлучення, СБУ все-таки влаштовувало обшуки в будинку екс-дружини. Від цього шлюбу у політика залишилася дочка Христина.
 
Сам Ігор заявляє, що з колишніми зберіг дружні стосунки:

 «Попередні дружини не витримали мого графіка роботи, арешту на 2,5 роки. І того, що кидався в політичні авантюри. Зараз з колишніми в дружніх відносинах. З дітьми завжди бачимося».

Після того, як в 2016 прокуратура закрила справу, чоловік вирішив ще раз випробувати своє щастя і одружитися втретє. З новою обраницею він познайомився ще в 2014, після чого зробив симпатичну брюнетку своєю помічницею.

"Познайомилися в ресторані під час ділової зустрічі, – говорить Ігор Мосійчук. – Запросив до себе в помічники. З тих пір і зародилися почуття. Рік тому запропонувала переїхати до неї"
  
Обраниця депутата Владлена Карпенко народилася в Одесі, вчилася в Кримському інституті Харківського унівестітета внутрішніх справ. Працювала в Сіферопольском РВВС. У 2012 перебралася до Києва. До речі, Мосійчук залишився вірним собі вибравши «молоденьку» дівчину.
   
«Вона, як і дві мої попередні дружини, молодша за мене на 10 років. Якось так історично склалося»

Мосійчук розповідає, що жінка приділяє величезну увагу його здоров'ю і зовнішньому вигляду. Чоловікові навіть довелося схуднути на 100 кілограм перед весіллям.

"Влада сама підбирає мені гардероб. Вимоглива до стилю. Колеги навіть думали, що вона – мій стиліст", – каже Мосійчук.
 
З новою обраницею політика вже пов'язано кілька гучних скандалів. Виявилося, що Мосійчук, оселився зі своєю дружиною в особняку під Києвом, який оформив на свого водія.
 
НАБУ в рамках слідства отримали доступ до дзвінків і смс-повідомленнь Владлени. Про результати перевірок поки не повідомляється.

 

 

Популярне: "Зараз у прокурора буде с*кс!": Дружина виклала пікантне фото Порошенка в "червоних труселях"