Представник президента в парламенті, нардеп від Блоку Петра Порошенка Ірина Луценко заявила, що 5 жовтня на засіданні Верховної Ради України вона на мить перестала контролювати свою мову, адже тоді був дуже відповідальний і напружений момент. Про це Луценко розповіла в інтерв'ю "Цензор.НЕТ", передає Корупція.Інфо.

5 жовтня 2017 року під час вечірнього засідання Верховної Ради народні депутати почали блокувати трибуну під час розгляду законопроекту №7163 про відновлення суверенітету над окремими районами Донецької і Луганської областей. Почалася тиснява і товкотнеча. Під час цього Луценко закликала колегу по фракції Олега Недаву винести позафракційного нардепа Юрія Левченка. "Олегу, винеси козла!" – крикнула вона.

За її словами, "30 переляканих дітей із балкона" дивилися в зал Верховної Ради і бачили димову шашку, яку кинули в парламенті.

"І в такій ситуації тобі не до сентиментів, не до поклонів, і "пліз", і "будьте ласкаві". Ти не знаєш: чи після шашки підуть вибухи? Чи постріли? Чи впаде люстра? А може, хтось забіжить? Це була ситуація, коли дії відбувалися посекундно.І ти вже не думаєш, що в тебе зривається з язика. Але можливо, і не було б такої репліки, якби не цинізм усіх цих подій. Особливо за присутності цих дітей на балконі. Про що вони подумають? Чи вийдуть вони з цього залу? А що жбурнуть у наступну хвилину?" – додала Луценко.

Вона також сказала, що вважає недоліком свою емоційність.

"Це було відчуття великої відповідальності. І, мабуть, я просто на секунду не контролювала свою мову", – заявила нардеп.

 

 

Популярне: "Після такої «заказухи» на виконавця…": Скандал Винника з 1+1, продюсер співака заявив про суд