У вівторок, 16 квітня, медіагрупа 1+1 подала позов до суду проти президента України Петра Порошенка та ТОВ Видавничий дім Медіа-ДК, яке є власником радіо НВ.

У заяві, оприлюдненій на сайті ТСН, вказано, що медіагрупа через суд просить спростувати недостовірну інформацію та стягнути з Порошенка моральну шкоду в розмірі 1 млн грн. Відшкодовані кошти компанія обіцяє перерахувати у фонд допомоги армії Повернись живим.

"Медіагрупа просить суд визнати недостовірними та такими, що порушують ділову репутацію, низку інформаційних повідомлень, які були поширені Петром Порошенком на своїй офіційній сторінці у Facebook, а також озвучені на зібранні громадян, і ТОВ Видавничий дім Медіа-ДК – на сайті https://nv.ua/, та забезпечити їхнє спростування протягом семи днів з дня набрання судовим рішенням законної сили", – йдеться в повідомленні.

В 1+1 вважають, що заяви Порошенка, озвучені в ефірі радіо НВ, створюють хибне уявлення про нібито "негативний, необ’єктивний та упереджений характер" діяльності телеканалу та підривають ділову репутацію групи 1+1 медіа.

Зокрема, медіагрупа позивається через слова президента про те, що "1+1 є головним інструментом поширення неправди протягом останніх місяців", "телеканал перетворився на покірного виконавця політичних замовлень свого власника [олігарха Ігоря Коломойського]", Коломойський "залякав" працівників 1+1, "власник “плюсів” розв'язав проти держави інформаційну війну". Окрім того, Порошенко звинуватив телеканал у поширенні фейків з російських каналів, йдеться в заяві.