Українська співачка Злата Огнєвіч розповіла, чим займається вдома під час карантину. Артистка зізналася, що морально їй важко моментами без концертів і спілкування з фанатами, але її графік залишається щільним навіть в умовах самоізоляції. Онлайн-концерти, інтерв’ю і навіть зйомки кліпу – Злата Огнєвіч готує багато сюрпризів для фанатів.

“Карантин впливає на мене енергетично і морально. Морально важко без концертів, без зустрічей з шанувальниками, без променистих очей, без долонь, до яких ти після концерту торкаєшся. Ось без цього важко морально. І я розумію, що я на це тепер не можу вплинути. Але намагаюся якось триматися під час карантину. Планую онлайн-концерти, наступний буде в травні”, – зізнається Злата.

Під час самоізоляції Злата Огнєвіч займається спортом і пише музику. Навыть більше, у артистки під час карантину вийшла нова пісня “Ти обіцяв”, вірші до якої їй написав лідер гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк.

“Інтерв’ю, зйомки, займаюся спортом і музикою, готую їжу, читаю книжки і пишу новий альбом. Також з подругою беремо собаку і гуляємо в лісі. Я намагаюся не контактувати з людьми. І взагалі, я відчуваю зараз у своїй творчості новий етап, який мені дуже подобається”, – зазначила співачка.

Також співачка під час інтерв’ю поділилася своєю думкою щодо впровадження жорстких заходів під час карантину. За її переконанням, закони потрібно виконувати, адже до впровадження заходів було скупчення людей.

“Люди не усвідомлювали нічого, поки не ввели ці величезні штрафи. Людям нічим платити, і влада таким кроком просто налякала населення, щоб всі залишалися вдома. Мені подобається приклад Швеції та Білорусі. Карантин у такому вигляді, в якому ввели в нас, не можна було вводити . В Україні і так не все добре з економікою, а після закінчення карантину буде гірше – глибока фінансова криза. У Швеції правильно заявили, що у людини повинен вироблятися імунітет до вірусу. А Китай – просто браво – виграв третю світову війну, не зробивши ні одного пострілу”, – поділилася думкою Злата.