Вага голодної дитини вразила поліцейських

У Рівненській області потрапила до лікарні дворічна виснажена дитина, яку морила голодом мати. Жінка перебувала в стані сильного алкогольного сп'яніння. У хлопчика діагностували виснаження і зневоднення, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Під@рас Ляшко виєб@в власного господаря…”: У Мережу “злили” фрагмент розмови Коломойського з відомим нардепом

Поліцейські були в шоці від виду виснаженого малюка.

"Встановили, що цій дитині рік і вісім місяців. На вигляд він так не виглядав. Взагалі, як немовля. Я такого не бачив і сподіваюся, більше не побачу", – розповів інспектор Рівненського управління патрульної поліції Олександр Пантус.Хлопчик в майже два роки важить всього лише 8 кілограмів. На щоці у дитини мітка, укус матері. Поліцію викликала бабуся хлопчика, коли побачила, що 30-річна невістка ледь тримається на ногах. Малюка забрали у п'яної матері і відвезли в лікарню.

"Дитині була відразу підключена крапельниця, тому що ми дитину навіть не розбудили, він був сонний і досить виснажений", – розповіла лікар Зоріна Корнійчук.

Мама жодного разу навіть не навідалася до сина, в лікарню до нього ходить тільки бабуся. Галина Кодінцева розповідає, що батько хлопчика знаходиться на заробітках, а у неї з невісткою відносини не склалися, тому та навіть не приймає їжу, принесену для малюка.

"Вона його і зачала в пиятиці, пила і курила, як носила. Грудьми годує – і п'є, і палить кожен день. Напивається, що не може встати з ліжка", – розповіла бабуся хлопчика.