На Львівщині польські прикордонники побили українську сім'ю. Інцидент стався на прикордонному пункті пропуску Шегині-Медика. Про це повідомляється на сторінці "Варта1", – передає Корупція Інфо

Популярне: Савченко розповіла, чи увійдуть до її партії інші нардепи

Очевидці повідомляють, що в пункті пропуску утворилася величезна черга, рух було практично відсутнє. Чоловік, який відстояв у черзі тривалий час, вирішив навідатися в магазин. У цей час польські прикордонники відновили рух і наказали сісти за кермо залишився в машині сина-підлітка. Після відмови підлітка сідати за кермо, розлючені прикордонники витягли силою з машини дитини і намагалися умисного зламати йому руки. Батько хлопчика спробував захистити свого сина.

Крім того, в бійку втрутилася ще жінка, яка була обурена вчинком прикордонників. В результаті жінка отримала травму. На захист скривдженої львівської родини стали десятки людей, які намагалися відштовхнути прикордонників, однак ті пригрозили їм арештом на в'їзді в країну. Крім того, українські поліцейські геть відмовлялися приїжджати на місце події, коли дізнавалися, що в інциденті фігурують співробітники прикордонного пункту. Крім того, польські митники почали активно пропускати автомобілі, щоб позбутися свідків. Постраждала була госпіталізована.