Народний депутат Ігор Мосійчук емоційно оцінив політичну діяльність Тимошенко.

“Київ занадто серйозно покладається на зовнішні поради і людей, які їх привозять – заявила Юлія Тимошенко вчора зранку на презентації своєї передвиборчої програми.

Тут же перервавши і покинувши презентацію Тимошенко їде вислуховувати зовнішні поради від радника по питанням нацбезпеки президента США Дональда Трампа та посла США Марі Йовановіч.”, – відзначив народний обранець від Радикальної партії.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному     

“Таким чином Юлія Тимошенко, чітко продемонструвала своїм партійцям, прихильникам та цілому українському народу, що зустріч з американськими високопосадовцями для неї важливіша ніж будь яка програма яку вона втюхує українцям.”, – вважає нардеп.

“Це залежність! Це самоприниження! Це приниження власного народу!

Україні не потрібні проросійські, прокитайські чи проамериканські політики! Україні та українцям потрібні виключно проукраїнські політики!”, – резюмує Мосійчук.

Як відреагувла Тимошенко, поки не відомо.

Варто зазначити, раніше Мосійчук зробив заяву на адресу Росії

Тиждень тому світ мав змогу знову спостерігати як не шкодуючи життя молоді патріоти Ічкерії які борються за вільний Кавказ атакували міліцейські пости кадирівців. 

Не зовсім вдало і вміло але сміливо, не шкодуючи власного життя.  Якщо так триватиме далі то за кілька місяців ми побачимо палаючий повсталий проти російських окупантів і їхніх кадирівських посіпак Кавказ. Завдання українців будь якими засобами підтримувати кавказьких повстанців та їхню священну боротьбу за незалежність… зброєю, медикаментами, грошима, пропагандою і навіть добрим словом.

Остання кривава імперія світу Російська Федерація страшенно боїться війни на два фронти, боїться збройного повстання на і так не спокійному Кавказі. Повсталий, палаючий національно-визвольною війною Кавказ це запорука нашої української перемоги на окупованих росіянами Донбасі і в Криму!