Зі скандального радикала знову хочуть зняти депутатську недоторканність.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький подав подання генпрокурору Юрію Луценку на зняття недоторканності з народного депутата Ігоря Мосійчука (фракція Радикальної партії Олега Ляшка). Повідомлялося, що документ нібито надійшов у понеділок, 17 вересня, і Мосійчуку інкримінують незаконне збагачення і декларування недостовірної інформації.

При цьому сам Мосійчук вважає помстою подання на зняття із нього депутатської недоторканності, яке вніс у Генпрокуратуру керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

"Я думаю, що це помста за мою професійну і політичну діяльність. Крім того, це політичний тиск на нашого лідера Олега Ляшка", — заявив політик

"У мене є цьому підтвердження — вчора детектив Дух, який нібито розслідує цю справу, під час суду, в якому брала участь моя адвокат, сказав їй, що, за їхніми даними, Олег Ляшко перебуває на другому місці в президентському рейтингу, і по радикалах вони ще будуть працювати й працювати. Ось як я це пояснюю", — підкреслив нардеп.

Мосійчук також повідомив, що ще не ознайомився із поданням на зняття депутатської недоторканності, оскільки воно "ще не надійшло у парламент і взагалі нікуди не надійшло".