Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль запевнив, що 5 грудня прибуде до Генпрокуратури на допит.

Про це він написав у своєму блозі, передає Корупція.Інфо

"5 грудня я приїду на допит, але прошу доповісти громадськості хоч про якісь реальні результати слідства", – написав губернатор.

Також він пояснив, що в квітні 2014 року ГПУ отримала матеріали по розстрілам на Майдані від слідчої комісії Ради – 24 епізоди. "За 22 з них є чіткі висновки, по 2 ми не знайшли доказів, чи був склад злочину. Є епізоди дуже прості для розслідування, їх може довести до суду навіть першокурсник юридичного факультету", – зазначив чиновник. Однак зауважив, що по одноій з таких справ – по зупинці станцій метрополітену 18 січня 2014 року – нічого не було до цих пір зроблено.

Також він зазначив, що є детальний звіт по справі про підпал Будинку профспілок 19 лютого 2014 року. "Там все розписано, наведені конкретні прізвища силовиків, які на час передачі звіту ТСК в ГПУ ще перебували в Україні. І кого з них затримали і засудили? Нікого", – зазначив політик.

Також він написав, що не здасть своїх інформаторів у цій справі, як того хоче начальник департаменту спецрозслідування Генпрокуратури України Сергій Горбатюк.