Геннадій Москаль зробив гучну заяву про рішення депутатів про імпічмент Петра Порошенка та відставку Генерального прокурора та міністра внутрішніх справ, передає Корупція.Інфо

На своєму офіційному сайті голова Закарпатської ОДА заявив, що депутати Рахівської міської ради не мали права самостійно вирішувати такі питання.

Популярне: "Відробляє Петру Порошенку за те, що…", – мама Савченко прокоментувала арешт доньки

Своє звернення до Верховної Ради вони ухвалили 22 березня, в якому вимагали звільнення Авакова та Луценко, а також імпічмент Порошенка, підтримав рішення і мер Рахова. Але голосування проходило без відома Геннадія Москаля. Політик заявив, що найближчим часом оскаржить рішення міської ради в суді. 

– Такі рішення – не компетенція місцевих рад, які мають діяти тільки у відповідності до закону «Про місцеве самоврядування в Україні», – заявляє Г.Москаль. – У той час, коли голова ОДА на виїзній нараді у прем’єр-міністра України на Івано-Франківщині вирішує проблемні питання гірських районів (тобто відшукують джерела фінансування ремонту доріг, виплат високогірних компенсацій, повноцінного функціонування соціальних закладів і т.д.), депутати найвисокогірнішого райцентру України, уявивши себе «політбюро СРСР», приймають політичні рішення про відставку Президента й керівників силових структур країни! Те, що це рішення буде скасоване судом, у мене жодних сумнівів немає.

Також Москаль додав, що звільнить всіх депутатів міської ради, а також висуне звинувачення меру Рахова. 

Після цього особисто я ініціюю перед Верховною Радою України питання про дострокове припинення повноважень Рахівської міськради й призначення позачергових виборів. Нагадую рахівським політиканам, що порушення законодавства та Конституції України є прямою підставою для припинення повноважень місцевих рад.