москаль
Глава Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль вимагає роззброєння та виведення за межі регіону батальйонів "Торнадо" та "Чернігів".

Очільник Луганщині звернувся із відповідним проханням до глави МВС, начальника Генштабу та секретаря РНБО України.

За словами Москаля, бійці "Чернігова" та "Торнадо" стали на шлях скоєння злочинів і не виконують наказів.

"Воювати даний підрозділ не бажає і не приймає участь, і не приймав ніколи участь в бойових операціях, а перетворився в організоване злочинне угрупування і фактично створив банду, яка займалася викраденням людей, убивствами, зґвалтуваннями, розбійними нападами, грабунками, крадіжками та іншими злочинами", – коментує прес-служба Москаля ситуацію із батальйоном "Торнадо".

Так, вчора співробітники Головної військової прокуратури затримали 12 учасників підрозділу "Торнадо", в тому числі, командира Руслана Онищенка який переховався у Дніпропетровську.

Натомість командири середньої ланки забарикадувалися у приміщенні батальйону під Лисичанськом  і, погрожуючи застосуванням зброї, зайняли кругову оборону та вивели на позицію техніку яку вони вкрали після військових дій на Дебальцевському плацдармі. Також від неправомірної діяльності бійців "Торнадо" постраждали жителі Станично-Луганського району.

"Я не знімаю с себе відповідальності за те, що сталося, але я перший який почав бити тривогу і писати про реальні факти злочинів батальйону "Торнадо". Це злочини, коли вони тільки прийшли на нести службу у Станично-Луганський район, а потім коли МВС і Генеральна прокуратура почали документувати їх злочинну діяльність я вже не мав права розкривати таємницю слідства. Тому надаю ту інформацію, яку ми направляли в різні інстанції. Висновки з даних листів хай зроблять самі читачі", – резюмував керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Новвину передає Корупція.Інфо з посиланням на ТСН.UA