Íàðîäíûé äåïóòàò ÂÐ Ãåííàäèé Ìîñêàëü

Губернатор Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті повідомив, що його друга каденція на посаді керівника області завершена, а також додав, що не збирався їхати з Луганщини, передає Корупція.Інфо.

“Моя друга каденція на посаді керівника області завершена. Я не збирався їхати з Луганщини, навпаки — повертався в Сєвєродонецьк після короткої відпустки, щоб продовжити розпочаті раніше справи: будівництво газопроводу в Трьохізбенку, підготовку до 1 вересня відремонтованих після обстрілів шкіл, відновлення об’єктів соціальної сфери, інфраструктури й багато чого іншого… Тепер із жалем усвідомлюю, що завершити ці роботи доведеться не мені”, — повідомив Г.Москаль.

Говорячи про свою роботу на Луганщині, він відзначив, що “часом бувало дуже складно — так, що емоції зашкалювали і організм не витримував навантажень. Але ми не опускали рук і разом пережили дуже важку зиму — вистояли, незважаючи на ворожі „Гради“ й танки”.
Г.Москаль наголосив, що представники влади завжди мають бути в гущі подій — там, де найважче. І це дає результат.


“На моїх очах мінялася психологія людей, котрі відчули, що їх не кинули напризволяще у важку годину. Гарячі суперечки, аж до хрипоти голосу, змінювалися взаєморозумінням і повагою.
Я ніколи не забуду Трьохізбенку, Новотошківку, Катеринівку, Станицю Луганську, Чорнухине, Жолобок… Евакуацію дітей із Троїцького під час боїв на Дебальцівському плацдармі і з Кримського під час жахливих обстрілів 31-го блокпосту. Завжди пам’ятатиму простих селян, котрі пережили справжнє пекло, але залишилися самими собою, навіть стали кращими. І дівчинку років 10-ти, котра, йдучи вранці в школу на проспекті Гвардійському в Сєвєродонецьку, завжди віталася зі мною: „Слава Україні!“” — додав губернатор Закарпатської області.

Як повідомлялося, 15 липня Президент України Петро Порошенко в Ужгороді представив нового голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля і зазначив, що підписав указ про його призначення.
З 18 вересня 2014 року Москаль очолював Луганську військово-цивільну обладміністрацію. У нього вже є досвід роботи на посаді голови Закарпатської ОДА, яку він очолював у 2001-2002 роках.