ф1 ф2 ф3 ф4 ф5 ф6

У ході поїздки в селище Родина, про яку ніхто із силовиків не був попереджений, Геннадій Москаль виявив 11 фур, зареєстрованих у Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Полтавській та інших областях.

Про це повідомили в прес-службі глави Луганської обласної військово-цівільної адміністрації, передає Корупція.інфо

Вантажівки були заповнені олією, помідорами, печивом, котячим та собачим кормом тощо і чекали сприятливої можливості, щоб проїхати на окуповану територію. Деякі водії при появі керівника області встигли розбігтися, а кількох Москаль затримав. 

"Селяни скаржаться, що через блокпости в тутешні магазини не пропускають хліб та інші продукти, школа в селищі не годує дітей, тому що постачальники не можуть провезти сюди харчі, зате навколо школи стоять фури з десятками тонн продуктів для так званої "ЛНР"!

Я ще раз повторюю, що комерція з терористами неможлива без сприяння наших силовиків на блокпостах, котрі проявляють принциповість до простих людей і пропускають фури з алкоголем, тютюном, продуктами й собачим кормом для так званої "ЛНР"", — обурюється Москаль.

Знайдені у Родині вантажівки затримані. За вказівкою Москаля відкрито кримінальне провадження за фінансування тероризму.