У Вінницькій області московські попи організували школу бойових мистецтв, в якій тренують молодь.

Фотодоказ опублікувала на Facebook користувачка Тамара Лозова.

“Ви думаєте, що то з раші? Та ні, в Україні. І думаєте, вони там не “просвітлюють” дітей та батьків?” 

"І ще хтось буде мені розказувати, що московська церква то не ворог? Як тільки почалась війна, я писала як укріплюють свої позиції у московському паханаті, як розбудовуються. Як недільні школи організовуть, як дитячі садочки та школи освячують. Сатана в рясі…. – обурюється жінка.

Також ха її словами, це Вінницька область. Але даний район ( Погребищенський) не відноситься по церковному поділу до Вінницької єпархії, а до Тульчинської . Там свій митрополит Іонафан Тульчинський і Брацлавський. Митрополит Симеон – Вінницький і Барський. Церковний поділ інший.

На сайті спортивного клубу “Барс” зазначається, що “першу в Україні, православну військово-патріотичну парашутно-десантну школу імені цесаревича Олексія” було засновано ще в 2009 році.

Метою школи, за даними сайту, є “підготовка юнаків та молоді до проходження військової служби в Збройних Силах України”.

Наголошується, що “всі вихованці в першу чергу проходять віросповідання, отримують православне виховання, суворо дотримуються канонів православної церкви.  Вихованці виконують регулярно стрибки з парашутом на льотному полігоні, стрільби з бойової зброї, тренуються рукопашному бою”.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

В майбутньому ж усі випускники школи “готові для проходження служби в підрозділах аеромобільних (повітряно-десантних) військ, військах спеціального призначення, а також матимуть можливість стати військовими священиками”.

Додамо, що Служба безпеки України видала серію спеціальних інформаційних буклетів, перші випуски яких присвячені терористичній діяльності спецслужб Росії в Україні та використанню країною-агресором у гібридній війні релігійних структур Московського патріархату.

Буклети видані українською та англійською мовами та містять спеціальні QR-коди, що надають прямий доступ до інформації про факти російської злочинної діяльності. Ці факти викриті і СБУ, і зібрані громадськими активістами.