У глави адміністрації окупантів Ялти з'явився новий заступник – сьогодні на позачерговій сесії міської ради депутати погодили на цю посаду кандидатуру Віктора Коміссарова.

Як пояснив глава адміністрації Ялти Андрій Ростенко, 51-річний Комісарів буде курирувати питання житлово-комунального господарства, управління капітального будівництва, а також департамент архітектури та містобудування.

Представляючи кандидатуру нового заступника, він повідомив, що Комісарів зарекомендував себе як досвідчений фахівець, що володіє великими теоретичними знаннями і практичними навичками, закінчив Липецький державний політехнічний інститут за фахом інженер-будівельник, а також Російську Академію державної служби при президенті РФ.

«Віктор Олександрович нагороджений почесною грамотою міністерства промисловості та енергетики РФ, має звання« Почесний працівник житлово-комунального господарства Росії », – розповів Ростенко і додав, що Комісарів трудився на підприємствах будівельного комплексу Липецька, працював керівником муніципальної та комерційної керуючих компаній.

У 2008-2013 роках Комісарів обіймав посаду заступника директора департаменту житлово-комунального господарства адміністрації Липецька, а потім до недавнього часу працював на посаді заступника голови адміністрації з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв'язку та екології міста Володимира.

Джерело: Корупція.Інфо