Голова розвідувального співтовариства США Деніел Коутс заявив, що Росія буде використовувати кібер-методи для впливу на майбутні вибори в Україні.

Цю інформацію він озвучив, виступаючи на слуханнях щодо світових загроз Спецкомітету з розвідки Сенату США, повідомляється на сайті Сенату США. Особливу увагу Коутс приділив двом ключовим тезам, повідомляє видання Обозреватель.

Перша з тез, це велика кількість кандидатів у президенти України, високий рівень недовіри до політичних еліт і відсутність явного фаворита на виборах створює для основних конкурентів президента Петра Порошенка, а також менш популярних кандидатів і політичних новачків можливості впливу на значною мірою невизначений український електорат.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Друга теза Коутса полягає у тому, що Росія вживає заходів для впливу на ці вибори, застосовує широкий набір інструментів для здійснення впливу та експлуатації вразливостей Києва, пов'язаних з економікою, поширеною корупцією, кіберсферою і громадським невдоволенням, сподіваючись усунути президента Порошенко і забезпечити обрання нового складу парламенту, який був би менш налаштованим проти Росії.

Також варто зазначити, що Порошенко висунув свою кандидатуру на майбутніх президентських виборах вчора, 29 січня, сама ж подія пройде в березні цього року. Про це він заявив під час форуму "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом".