У Москві спалахнула пожежа в бізнес-центрі.

У Москві вранці 3 червня спалахнула потужна пожежа в центрі «Гранд Сетунь плаза», що на Новоданилівській набережній. За попередньою інформацією, в будівлі можуть перебувати люди, кажуть джерела. Про велетенську пожежу пишуть російські ЗМІ та соцмережі. З відео видно, що приміщення – майже повністю у вогні.

“Пожежа сталася на даху бізнес-центру DM Tower на півдні Москви, повідомило джерело в екстрених службах”, – йдеться у повідомленні російських ЗМІ.

Поки що офіційно про потерпілих та жертв невідомо. За попередньою інформацією, декілька людей заблоковані на шостому поверсі будівлі, ще одна – на сьомому.

Горять перші чотири поверхи бізнес-центру. Ранг складності пожежі підвищено до п’ятої з п’яти можливих. Вогонь охопив 1000 квадратних метрів. На місце події приїхало 180 пожежників та 41 одиниця пожежної техніки.

Проте рятувальники вже підвищили ранг пожежі до максимального – п’ятого. Люди, які скупчилися біля бізнес-центру запевняють, що звідти чули крики по допомогу. Ймовірно, люди залишились заблокованими вогнем на верхніх поверхах будівлі. Начебто деяким з них вдалось вилізти на дах. ЗМІ пишуть, що спочатку могла спалахнути й обшивка центрального входу, а згодом вогонь поширився на всі поверхи.

На вулиці Горбунова, де розташований “Гранд Сетунь плаза”, перекрили рух транспорту. У Москві – злива, проте полум’я лише розгорялось.

За інформацією ЗМІ, пожежники викликали на місце одразу 15 машин швидкої допомоги. Також сюди везуть всі підіймачі, які є в столиці Росії. На Горбунова прибули й гелікоптери МНС.

Згодом МНС Росії повідомило, що з будівлі вдалось вивести одразу понад 120 людей. Однак, ймовірно, що в приміщенні хтось лишився. Їхній пошук триває. Врятовані розповідають, що деякі їхні співробітники, які чекали на рятувальників, перестали виходити на зв’язок.

Зазначимо, що останнім часом в Росії все частіше виникають масштабні пожежі. Так напередодні в Набережних Челнах загорівся склад з гумою та пластиком. Загоряння сталось на заводі, а вогонь вже перекинувся на склад. Площа пожежі – до 1 тисячі квадратних метрів, а все місто накрив велетенський чорний стовп диму.