У великому торговому комплексі “МегаХімки”, розташованому на Ленінградському шосе, біля кордону Москви і Московської області, сталася масштабна пожежа.

Як повідомляє Telegram-канал Mash, за даними регіонального управління МНС, площа пожежі становить 7 тисяч кв.м, їй присвоєна вища категорія складності.

Представник МНС сказав, що загорілася покрівля гіпермаркету “OBI”. За попередніми даними, постраждалих немає.

На відео, які публікуються в Telegram, видно заграву і стовп диму над торговим центром. Крім того, чути вибухи.

Пишуть, що стався вибух, в результаті якого обвалилося перекриття ТЦ.

У МНС РФ кажуть, що до гасіння пожежі в ТЦ в Москві доведеться залучити авіацію.

Про причини пожежі не повідомляється.

Як повідомили “Інтерфаксу” в екстрених службах, підпал розглядається серед версій пожежі в торговому центрі “Мега Хімки” в Підмосков’ї,

Тим часом, вогонь охопив уже 17 тис. кв. м торгового центру. Світиться будівельний магазин. На полицях детонують лакофарбові матеріали. Покрівля магазину обвалилася.

А поки в москві намагаються гасити палаючий торговий центр, у барнаулі вогонь знищує алтайський шинний комбінат. За даними офіційного сайту підприємства, воно виготовляє шини під відомим брендом Nortec.

Площа займання становить близько 1000 кв. м, було прийнято рішення про нарощування угруповання для гасіння та використання пожежного поїзда.

Вчора в Бєлгородській області також стався черговий інцидент. Сильна пожежа виникла на території селища Яковлево. Який саме об’єкт палає, поки не повідомляється.

Про інцидент стало відомо завдяки місцевим російським Telegram-каналам. Відомості в них розходяться. Одні з посиланням на місцевих жителів написали, що перед пожежею пролунав звук, схожий на вибух. Інші прямо заявили про “приліт”