раша
Москвичі одностайно підтримали вето, накладене представником Росії на Резолюцію Ради безпеки ООН у зв'язку із створенням трибуналу по «справі малайзійського Боїнга». Росіяни переконані, що Європа повинна «рахуватися з Росією» і навіть заявляють, що «Захід повинен прогнутися під нас».

Про це свідчить відео опитування, проведене російським журналістом Сашею Сотником, новину передає «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

Сотник ставив жителям російської столиці питання про те, чи підтримують вони вето, накладене РФ на Резолюцію Радбезу ООН. Відповіді москвичів розчарували журналіста, він переконаний, що це відео опитування необхідно подивитися всім людям, щоб «ні в кого не залишилося жодних ілюзій щодо «великого народу з великою культурою і широкою щирою душею»».


«Коли сьогодні знімали опитування щодо вчорашнього вето Росії в Радбезі ООН, все чекав: коли ж хоч хто-небудь скаже слово «совість» або хоча б «сором»… Нічого подібного! І ви знаєте – це катастрофа. Не буду оцінювати її масштаби. Зробіть це самі», – прокоментував відзняті кадри журналіст.