Народний депутат України Надія Савченко, звільнена з-під варти у Броварському суді в ніч на 16 квітня, заявила, що готова відстояти свою невинність в судовому процесі, а також має намір боротися на зміну політичної системи в Україні і політичного "мотлоху" у Верховній Раді.

"Я не тікаю за кордон, як гарантували прокурори. Я не тікаю з України, тому що я – герой України. І для мене Україна – не порожнє слово, я буду боротися за Україну до переможного кінця. Я залишаюся в залі (суду – ред .), несправедливо просидівши рік. В Україні, не в Росії – зауважте. Я доведу свою невинність, я виграю в цьому суді", – сказала вона після того, як була звільнена з-під варти у залі суду.

Савченко вважає, що тепер суду "поспішати нікуди". "Тому, будь ласка, починаємо по процесу, спокійно і до упору. Потрібно шестеро діб – я можу не спати шість діб, в полоні перевіряли", – зазначила вона.

Говорячи про політичну ситуацію в Україні, Савченко висловила думку, що українці навчилися більше не вірити політикам, що обманюють їх, навчилися думати і знайшли шлях, як "абсолютно мирним, еволюційним способом змінити цю політичну систему".

"І ми допоможемо всім тим, хто вже в цьому процесі. Наша політична сила" Суспільно-політична платформа Надії Савченко "допоможе замінити всі ті політичні партії, весь той мотлох, який зараз наповнює Верховну Раду, і у нас це вийде", – сказала вона.

Як повідомлялося, народного депутата Надію Савченко та екс-керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана звільнили з-під варти в залі Броварського міськрайонного суду Київської області, оскільки опівночі на 16 квітня закінчився термін їхнього утримання під вартою, який не був продовжений.  Надію Савченко та Володимира Рубана підозрюють в підготовці державного перевороту і вбивства керівництва держави. Правоохоронці задокументували факт перевезення ними для цих цілей зброї з окупованої території Донбасу.

Раніше ми говорили про те, що влітку 2018 року за справою Савченко-Рубана завершилися досудові розслідування і підозрюваним, а також їхнім захисникам надали матеріали для ознайомлення. Як заявляв генеральний прокурор Юрій Луценко, сторона звинувачення вимагатиме максимального терміну покарання.