Страшна аварія сталася на Рівненщині 26 листопада. ВАЗ виїжджав на перехрестя і зіткнувся з фурою. В результаті страшного удару з легкового автомобіля вилетіли пасажири. За кермом була дружина місцевого батюшки. Вона везла трьох дітей в обласний центр, щоб відсвяткувати день народження одного з синів, який і загинув.

Аварія сталася на перехресті з трасою Рівне – Городище – Старокостянтинів. Автомобіль ВАЗ виїжджав з боку міста Березино, коли по трасі мчала величезна вантажівка. Удар був такої сили, що ВАЗ зім’яло, а люди повилітали з машини на дорогу.

За кермом легковика перебувала 30-річна Марія Ясковець, вчителька молодших класів місцевої школи та дружина священика. Також на місці аварії загинув їхній середній 7-річний син Герман. За життя двох синів Марка і Севастіана борються лікарі. Найважчий стан поки у молодшого – Марка. Хлопчику провели операцію, він перебуває в Березовській центральній лікарні.

Як розповідають знайомі сім’ї, в той день, 26 листопада у середнього сина був день народження.

“Ще вранці Марія була в школі. Потім вони вирішили поїхати з дітьми в Рівне в розважальний центр, відзначити день народження сина. Вона дуже поспішала, хотіли завидна встигнути повернутися назад. Там в Рівному їх чекав і батько, батюшка Григорій. Але так і не дочекався”, – розповідає знайома родини.

Загибла вчителька Марія Ясковець родом з села Орловка. Тут живуть її батьки. Мама теж працює викладачем в школі, батько працює завгоспом в тому ж навчальному закладі.

“Це дуже порядна і пристойна родина. Все життя вони ходили до церкви, і дітей своїх так привчали. Марія до того ж співала в церковному хорі. У родині ще був молодший син, але років десять тому вони його поховали, він сильно хворів. Тому на дочку свою, Марію надихатися не могли, дуже її берегли “, – говорить ще одна знайома.

Сама Марія майже відразу після школи вийшла заміж за молодого священика. Вони збиралися побудувати будинок недалеко від села Новий Моквин, де батюшка служить у церкві. А поки сім’я винаймала там житло.

Тепер життя обірвалося. Батьки Марії дуже важко переживають це горе. Буквально за два дні до трагедії у батька жінки був день народження, жінка викладала фото всієї родини в соцмережу.

На сайті Орловської школи, де працювала Марія, ще викладені аудіоуроки, де вона викладає учням.

Зараз односельці і ті, хто знав родину, збирають гроші для допомоги в похоронах і лікуванні дітей, що вижили.