Вночі жителі Молдаванки виявили в своєму дворі молодого чоловіка, повішеного на газовій трубі.

В Одесі, в районі Молдаванки, на вулиці виявлено повішеного чоловіка. Як повідомили журналістам в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, сьогодні вночі на вулиці Мечникова, 51 місцеві жителі у своєму дворі виявили повішеного чоловіка, про що повідомили на лінію «102».

Правоохоронці, які прибули на місце події, побачили молодого чоловіка, який висів на мотузці, що була прикріплена до газової труби. Встановлено, що загиблий – 38-річний житель Одеси. За попередніми даними, слідів насильницької смерті на тілі загиблого не виявлено.

Передбачається, що смерть настала внаслідок асфіксії (удушення). За фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 115 (умисне вбивство з позначкою «самогубство») Кримінального кодексу України. Обставини і причини події встановлюються. За непідтвердженими поки що даними, за згаданого вище адресою проживає колишня дружина загиблого.

Як повідомлялося, у селі Катеринівка Харківської області сталася трагедія. У власному сараї повісилися відразу два брати – 61-річний Сергій та 59-річний Олександр.