У Львові на залізничній станції "Сихів" від ураження струмом загинув чоловік 1994 року народження. Смертельний інцидент стався ввечері 3 липня, передає Корупція.Інфо

"3 липня о 21:50 до рятувальників надійшло повідомлення, що в м.Львові на вул. Зелена, 385 отримав смертельне ураження електричним струмом контактної мережі хлопець, 1994 року народження. Він отримав поразку, перебуваючи на даху вантажного вагона поблизу залізничної станції" Сихів ", – йдеться в повідомленні рятувальників.

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знати

Тіло загиблого з даху поїзда витягли рятувальники. Обставини події встановлюються.

Нагадаємо, що в червні у Львові молода пара намагалася сфотографуватися на вагоні вночі. В результаті 18-річна дівчина отримала сильний удар струмом і була госпіталізована з опіками.

«12 червня о 00:02 надійшло повідомлення, що на залізничній колії станції Клепарів хлопець і дівчина потребують допомоги. Рятувальники зняли постраждалих з вагона і передали медикам»- повідомляли в ГСЧС.

24-річний хлопець від госпіталізації відмовився, а дівчину, яка отримала майже 20% термічних опіків тіла, госпіталізували в міську лікарню.