Під Києвом знайшли вбитого водія львівського таксі «Оптимальне» (ФОТО)

У суботу, 22 квітня, під Києвом виявили тіло водія львівської мережі таксі «Оптимальне». Осіб підозрюваних у вбивстві затримано, – Корупція Інфо

Популярне: Урвався терпець: Президент України офіційно закликав ООН розмістити миротворчі батальйони на Донбасі

Відомо, що водій автомобіля Chevrolet Lacetti львівського таксі взяв замовлення із Головного залізничного вокзалу Львова у Житомир. Номер, з якого замовляли машину, в базі даних постійних клієнтів відсутній, тобто це був перший виклик з цього номеру. Тіло водія виявили неподалік Києва.

Після заподіяного особи, підозрювані у вбивстві, скористалися послугами київського таксі, яке викликали на місце злочину. Згідно маршруту, вказаному у замовленні, таксі повинне було вирушити у напрямку Києва, до станції метро «Нивки». Проте, коли водій прибув за кінцевою адресою замовлення, злочинці вирішили дещо змінити свій маршрут та попросили доставити їх до Львова. За додатковий маршрут пообіцяли заплатити водієві 4000 гривень.Водія таксі ввели в оману, пообіцявши 4000 гривень. Розрахуватися невідомі особи мали намір безпосередньо у Львові, коли водій доставить їх за місцем призначення. Автомобіль таксі марки Opel Astra чорного кольору прибув до Львова близько третьої години ночі. На заправці «Сокар» водій разом із підозрюваними у вбивстві зупинилися переночувати, а вранці мали розрахуватися із водієм. Проте, дочекавшись ранку, чоловіки повідомили, що грошей у них немає і попросили зачекати до 18:00.

Сказали, що друзі привезуть їм кошти, і щоб водій не хвилювався. Для зустрічі із друзями невідомі разом із водієм таксі прибули за адресою, де їх і було затримано працівниками правоохоронних органів. Не виключено, що насправді зловмисники просто мали намір також вбити водія київського таксі і, можливо, саме для цього чекали, коли стемніє.

Впродовж ночі правоохоронці розшукували злочинців. Правоохоронцям вдалось затримати трьох підозрюваних у вбивстві водія таксі.

Офіційної інформації від правоохоронних органів наразі немає, проте за словами Воробець, правоохоронцям вдалось затримати трьох підозрюваних у вбивстві водія таксі. Тривають слідчі дії.