В результаті аварії пасажири разом з транспортом впали з великої висоти

7 березня відбулася катастрофа.  Страшне ДТП забрало життя як мінімум 25 осіб.  Співробітники прокуратури розповіли подробиці надзвичайної події.

Як пишуть зарубіжні ЗМІ, вантажівка без номерів перевозив мігрантів з країн Центральної Америки.  На гірській дорозі в провінції Чьяпас водій не впорався з керуванням.  В результаті автомобіль перекинувся і впав у яр.  Вантажівка впала з висоти близько 10 метрів і розбився.

Як повідомила генеральна прокуратура штату, більше двох десятків людей померли на місці в результаті сильного удару.  Ще близько 30 пасажирів отримали серйозні травми.  Їх розмістили в лікарні.  Тим часом, правоохоронці з'ясовують причини смертельного ДТП.

ЗМІ відзначають, що дорога в муніципалітеті Сойя найчастіше використовується для перевезення мігрантів з Гватемали, Сальвадору і Гондурасу.  Вони минуть Мексику, намагаючись потрапити в США.  Вантажівки, на яких подорожують мігранти, часто не відповідають нормам безпеки.  Ймовірно, саме це стало причиною падіння транспортного засобу з дороги.