Тіна Кароль знову активізувалася в Instagram після тривалої карантинної перерви. Вона регулярно розміщувала сторіз і ділилася з шанувальниками подробицями свого життя на самоізоляції, показувала сина, дивувала гнучкістю під час тренування і тішила  ніжними домашніми кадрами без макіяжу, а ось публікації в соцмережі робити не поспішала.

Але тепер її сторінка “ожила”. Свіжий кадр – чорно-білий портретний знімок, на якому Тіна позує в розстебнутій сорочці. Але не це привернуло увагу шанувальників – найцікавіше вони знайшли знову-таки в сторіз зірки. Там українська поп-діва опублікувала фото в сексуальному образі і зробила несподівану заяву.

На Тіні – сріблясте металізоване плаття, що нагадує кольчугу. Вбранн в точності підкреслило всі хвилюючі вигини української поп-діви, дозволило виділити її талію і підкреслити пишні груди.

Підпис до фотографії був не менше інтригуючим, ніж сам кадр. “Сцена – моя пристрасть, спокій – моє натхнення. Я приготувала вам особливі сюрпризи про те, про що мовчала багато років”, – пообіцяла артистка.