Арештована за підозрою в підготовці терактів народний депутат Надія Савченко на своїй сторінці в Facebook опублікувала лист, який вона написала президенту США Дональду Трампу.

У листі до глави Білого дому Савченко представляється офіцером Збройних сил України та військовим льотчиком і розповідає про те, як була в'язнем Кремля.

Вона також розповідає, що після повернення в Україну стала ворогом президента України Петра Порошенка, який, на її думку, особисто очолює корупцію в країні.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Крім того Савченко нагадує Трампу про те, що в'язнями Кремля все ще залишаються безліч українців і просить вплинути на президента Росії Володимира Путіна, щоб домогтися повернення українців додому.

Нагадаємо, що Шевченківський районний суд Києва прийняв рішення продовжити на два місяці термін утримання під вартою народного депутата України Надії Савченко, який закінчувався в п'ятницю, 13 липня.

Відзначається, що розгляд цього питання розтягнувся на чотири дні.

Так, на засіданні 13 липня суд спочатку призначив Савченка безкоштовного державного захисника, потім у суді з'явився спочатку один приватний адвокат підозрюваної, а потім ще кілька адвокатів.