Криворіжець Володимир Тілінін весь вільний час займався youtube-каналом. Разом зі своїм другом Денисом Ткаченком вони спускалися в закинуті шахти і знімали екстремальні відео.

Один із таких походів 3 лютого закінчився трагічно – тіла блогерів витягли рятувальники. Дружина Володимира Тетяна каже, що завжди була проти своєрідного захоплення чоловіка, але переконати його було неможливо.

Володимир Тілінін займався екстремальними відеоблогами для каналу Belov Blog із 2018 року. За цей час 35-річний чоловік встиг взяти участь у десятці сюжетів, у кожному з яких спускався на глибину.

Друг загиблого Павло Токмаков розповідає: команда, до якої входив і Володимир, була добре підготовлена. Вони регулярно спускалися на глибину і розміщували відео в Youtube, причому абсолютно безкоштовно.

“На Youtube особливо не заробиш. Гроші там нема за що отримувати, оскільки канал у них не надто просунутий, мало підписників. Так, може, на акумулятори нові в ліхтарі та інше спорядження”, – вважає Павло.

Тетяна Тілініна, дружина Володимира, пережила справжній кошмар. Їй довелося брати участь у процедурі впізнання чоловіка, який упав з висоти 550 метрів.

“Давайте потім, ми готуємося до похорону. Все потім, я зараз на впізнанні. Немає сил від болю. Мене наче розірвали на клапті. Моя кровинка тепер буде у труні. За що?”, – каже Тетяна.