Оксана Євтєєва в харківському ДТП втратила відразу двох близьких людей: чоловіка Олександра Євтєєва і молодшу сестру Діану Берченко, передає Корупція.Інфо.

Оксана Євтєєва (Берченко), яка постраждала в жахливому ДТП в центрі Харкова, написала зворушливе послання, присвячене своїй загиблій молодшій сестрі Діані Берченко. На своїй сторінці в Instagram Оксана поділилася кількома фото із сестрою і розповіла про свої переживання.

Популярне: "Хотіли мене "натягнути" на 700 грн": У Мережі активно обговорюють шахрайські дії "Нової пошти"

"Моя маленька Ді… життєрадісна і енергійна… та, що ніколи не здавалася… сьогодні хочу написати про тебе чи тобі…ти завжди і всім говорила, що найкраща сестра це я, але нею була ти… мені не вистачає тебе… твоєї впевненості та прямолінійності… ти завжди любила по-справжньому і дружила по-справжньому… я завжди намагалася тебе захищати від будь-яких бід, але у найвідповідальніший момент у мене не вийшло… я не знаю, що могла зробити щоб врятувати тебе, але мені здається, щось повинна була… ти була однією з двох найближчих для мене людей, а тепер я не знаю, як змиритися з тим, що тебе немає… ми повинні були дожити до старості як ти і казала, повинні були згадувати молодість і сміятися, повинні були відзначити твоє найкраще весілля на білому піщаному пляжі біля теплого моря, стати хрещеними у дітей одна одної… ти завжди зі мною і завжди поруч, маленька Ді, я хочу в це вірити…", – написала сестра загиблої.

Як повідомляв УНІАН, Оксана Євтєєва в харківському ДТП втратила відразу двох близьких людей, чоловіка Олександра Євтєєва і молодшу сестру Діану Берченко. У самої Оксани були зламані ребра, рука, нога, тазостегнова тріщина, порвана легеня. Їй вирізали селезінку. 24-річна Діана Берченко через тиждень після страшної аварії від отриманих травм померла у лікарні, не виходячи з коми. Вона стала шостою жертвою ДТП.

Чоловік Оксани Євтєєвої, 27-річний Олександр Євтєєв, загинув на місці від відкритої черепно-мозкової травми. Також, причиною смерті ще трьох пішоходів – Ніни Кобисеєвої і Алли та Анастасії Сокіл став відрив серця від артерій. Наталія Умаєва загинула від численних переломів, розриву внутрішніх органів і черепно-мозкової травми.

Нагадаємо, 18 жовтня в Харкові на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова сталося зіткнення «Лексуса» під керуванням 20-річної Олени Зайцевої, який рухався на червоне світло світлофора, та автомобіля «Фольксваген Туарег», за кермом якого перебував 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення «Лексус» вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів. На місці загинули п'ять людей, ще одна людина померла від травм у лікарні.

 

моя малышка Ди… жизнерадостная и энергичная… та, что никогда не сдавалась… сегодня хочу написать о тебе или тебе…ты всегда и всем говорила, что самая лучшая сестра это я, но ей была ты… мне не хватает тебя… твоей уверенности и прямолинейности… ты любила всегда по-настоящему и дружила по-настоящему… я всегда старалась тебя защищать от любых бед, но в самый ответственный момент у меня не вышло… я не знаю что могла сделать чтобы спасти тебя, но мне кажется что-то должна была… ты была одним из двоих самых близких для меня, а теперь я не знаю как смириться с тем что тебя нет… мы должны были дожить до старости как ты и говорила, должны были вспоминать молодость и смеяться, должны были отметить твою лучшую свадьбу на белом песчаном пляже у тёплого моря, стать крестными у детей друг друга… ты всегда со мной и всегда рядом, малышка Ди, я хочу в это верить…

Публикация от Ksusha Evteeva (@berch_ksu)